Studentki i Studentów posiadających prawo jazdy i nie korzystających z okularów korekcyjnych w czasie jazdy ZAPRASZAMY do udziału w PŁATNYM EKSPERYMENCIE BADAWCZYM.
Termin badań 13-28.05.2024
Udział obejmuje (poranny) przejazd testowym samochodem osobowym wyposażonym w eye-marker.
Badania wstępne ostrości widzenia uczestników (kwalifikacja do udziału w eksperymencie) odbędzie się w dniu 13.05 (pon.) godz. 12.00-14.00 lub 14.05 (wtorek) godz. 10.00-12.00 w sali H231a.
Badania zasadnicze (przejazdy) w indywidualnych terminach 15-28.05.2024.
Uczestniczącym kierowcom będzie przysługiwać wynagrodzenie do 300 zł z grantu na podstawie Umowy z PK, podpisywanej w sekretariacie Katedry Systemów Transportowych, WIL (L-6, H231).
Zainteresowanych prosimy o indywidualne zgłaszanie gotowości do uczestniczenia w badaniach eksperymentalnych (przejeździe samochodem testowym w ramach badań naukowych) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając: imię i nazwisko, tel. kontakt. i e-mail, kategorię  prawa jazdy i datę jego wystawienia.